Hledáte práci? Vyberte si z 316 otevřených pozic

Manažer pro klíčové zákazníky_HomeOffice

Jsme výrobní společnost v Pardubicích o 50 zaměstnancích, která hledá do svých řad zkušeného obchodního managera, který se bude orientovat v oblasti komunikačních technologií či příbuzném oboru.

Místo výkonu práce: Celá ČR, cca 1x za týden Vás však rádi uvidíme v Pardubických kancelářích.

Popis pozice:

- Identifikace obchodních příležitostí u klíčových zákazníků
- Tvorba nabídek, vyjednávání o ceně, optimalizace nákladů
- Péče o klíčové klienty po ČR + občasná akvizice
- Vedení obchodních jednání a komplexní zastřešení jednotlivých obchodních případů
- Podílení se na marketingových akcích

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (nepotřebujeme rodilého mluvčího)
- Praxi na obdobné pozici
- Zodpovědnost, proaktivní přístup
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Služební automobil k soukromým účelům
- Dovolená navíc, 5 sick days
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvky na volnočasové aktivity - 12.000,-/rok
- Stravenky

Pokud Vás pozice zaujala neváhejte a zašlete mi Vaše CV! Rádi Vás přivítáme u nás v týmu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Jiráčková
17. listopadu 389
530 02  Pardubice I-Zelené Předměstí
Czech Republic
Telefon: 733 165 054