Hledáte práci? Vyberte si z 442 otevřených pozic

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

POPIS POZICE

• analýza potenciálu a trendů trhu, identifikace nových obchodních příležitostí
• návrh a implementace obchodních strategií a plánů
• rozšiřování portfolia zákazníků – vytváření řešení na míru
• iniciace a řízení implementace inovací a změn
• tvorba obchodních nabídek
• pravidelný reporting

POŽADAVKY

• SŠ/VŠ vzdělání
• min. 3 roky v oblasti business developmentu v oboru IT řešení
• nadšení pro inovace a neustálé zlepšování
• výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
• velmi dobré analytické a organizační schopnosti
• pokročilá znalost angličtiny
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

• atraktivní platové ohodnocení (fixní část + bonusová složka)
• zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
• příležitost k prosazení vlastních návrhů na zlepšení a inovace
• atraktivní balíček firemních benefitů
• firemní automobil i osobním účelům
• HPP, lokalita ČR

Dodatečné informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v AJ na email iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu.
Případně mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika
Telefon: +420 731 637 828