Hledáte práci? Vyberte si z 316 otevřených pozic

Pojď pracovat do výroby, bydli zdarma a vydělej si 29.000 Kč

Chceš zažít spoustu srandy, vydělat si super peníze a naučit se hodně zajímavých věcí?
K nám do týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby.

Pokud nemáš s výrobou žádné zkušenosti,tak nemusíš mít strach! V rámci školení tě všechno naučíme.

Popis pozice

Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby automobilových sedadel.

Profil kandidáta

Co od tebe budeme potřebovat?

Určitě to bude ochota pracovat ve směnném provozu. Dále budeme požadovat manuální zručnost, pečlivost, pozornost a fyzickou zdatnost.

Nabízíme

Za tvoji svěle odvedenou práci se můžeš těšit na měsíční výdělek 29.000 Kč. Dále ti budou náležet stravenky 100Kč/směnu, 25 dní dovolené a další zajímavosti.
A to nejdůležitějčí je UBYTOVÁNÍ ZCELA ZDARMA!

Tak neváhej a posílej svůj životopis na emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz, volej na číslo 226257599  nebo klikni na odpopovědní formulář!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Tomiová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha
Česká republika
Telefon: 226 254 953