Hledáte práci? Vyberte si z 316 otevřených pozic

Skladník s VZV

Skladník s VZV, poslední pozice v Pardubicích

Umíš to s paleťákem, baví tě práce ve skladu, potřebuješ hlavní pracovní poměr?
Neváhej a přidej se k nám. Po zaučení přestup do kmenového stavu.
Výroba a distribuce obalových materiálů ze dřeva, příprava zboží a expedice.
Pracovní doba: 6:00-14:00 a 14:00-22:00 a 22:00-6:00 hodin.

Náplň práce:

  • řízení nízkozdvižných manipulačních vozíků a techniky
  • příjem zboží a vykládka
  • příprava zboží a expedice
  • kompletace a výroba dřevěných/jiných obalů dle požadavků zákazníka
  • nováčky si zaučíme

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenosti s VZV (průkaz obnovíme)
  • druh práce vhodnější spíše pro muže (těžší břemena)

Nabízíme:

  • možnost nastoupit ihned
  • hlavní pracovní poměr (HPP)
  • výkonnostní bonus
  • menší kolektiv
  • stravenky
  • mzda 27500,- Kč.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: miloslav.rehak@manpower.cz, +420 703 865 273,
nebo nás osobně navštivte v naší pobočce v Pardubicích Na 17.listopadu 389.

Těšíme se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miloslav Řehák
Telefon: +420 703 865 273