Hledáte práci? Vyberte si z 353 otevřených pozic

Ředitel výrobního závodu

Úvodník:

Hledáme Ředitele menší výrobní potravinářské společnosti, který převezme zodpovědnost za denní provoz a trvalý rozvoj svěřeného výrobního závodu v souladu s firemními hodnotami a strategií.
Zaujme nás vyzrálá osobnost s koncepčním myšlením, zásadovostí a rozhodovacími dovednostmi.

Popis pozice:

– Realizovat výrobní plán v kvalitě, čase a nákladech
– Spravovat střednědobý plán rozvoje závodu, navrhovat a podporovat realizaci investic
– Připravovat roční rozpočet a vyhodnocovat výsledek hospodaření závodu
– Vyhodnotit případná rizika, hledání nápravných opatření
– Vést program trvalého zlepšování a optimalizace procesů
– Zabezpečit požadavky HSE a GMP

Profil kandidáta:

– Manažerské, komunikační a interpersonální dovednosti
– Analytické, rozhodovací schopnosti
– Schopnost rozhodovat se s ohledem budoucnost společnosti
– Komunikativní znalost angličtiny (min. B2)
– ŘP B

Nabízíme:

– Dlouhodobé uplatnění v mezinárodní společnosti
– Základní mzdu + variabilní složku + roční bonus
– Automobil k soukromým účelům
– Firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: +420 727 924 395