Hledáte práci? Vyberte si z 353 otevřených pozic

Hlavní účetní (m/ž)

Úvodník:

Hledáme zkušeného Ekonoma, který povede menší tým finančního oddělení strojírenské společnosti ve Strakonicích.

Popis pozice:

– Vedení účetnictví v programu SAP
– Zpracování účetní závěrky
– Zpracování daňových přiznání ve spolupráci s daňovým poradcem
– Controlling a reporting do mateřské společnosti
– Tvorba plánů
– Jednání s bankami a příslušnými úřady
– Zodpovědnost za platební styk

Profil kandidáta:

– VŠ/ SŠ ekonomického směru
– Pokročilá znalost účetnictví vč. zpracování účetní závěrky
– Orientace v daňové problematice a oblasti controllingu
– Zkušenosti v oblasti kalkulací a cenotvorby
– Komunikativní znalost AJ nebo NJ nutná
– Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme:

– Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
– Finanční ohodnocení
– 13. a 14. plat + roční odměny
– 25 dní dovolené
– Příspěvek na stravné
– Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: +420 727 924 395