Hledáte práci? Vyberte si z 336 otevřených pozic

Fakturant/ka – Office koordinátor/ka (Praha – Uhříněves)

Hledá se Fakturant/ka do malé zakázkové společnosti sídlící v Uhříněvsi, který/á také zabezpečí plynulý chod kanceláře a bude pravou rukou ředitele. Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Popis pozice:

– Evidence, příjem a vystavení faktur, dobropisů a jiných dokladů
– Práce s účetním programem Pohoda
– Komunikace s spolupráce s externí účetní firmou
– Reporting
– Zabezpečení plynulého chodu kanceláře (objednávky kancelářských potřeb/služeb, komunikace s dodavateli/poskytovateli služeb)
– Podpora ředitele
– Úzká spolupráce s obchodnicí
– Zajišťování exportních faktur pro vývoz + komunikace s celnicí
– Vedení pokladny
– Ad-hoc úkoly

Váš profil:

– Zkušenost z podobné pozice min. 2-3 roky
– Anglický jazyk na komunikativní úrovni (Váš nadřízený bude Řek)
– Běžná uživatelská znalost MS Office
– Účetní program Pohoda – VÝHODOU
– Samostatnost, odpovědnost, flexibilita, smysl pro detail

Nabízíme:

– Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
– Nástup ihned nebo dle Vašich možností
– Možnost využití anglického jazyka
– Smlouvu na dobu neurčitou
– Flexibilní pracovní dobu
– Mobil
– Lokalita: Praha – Uhříněves

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ľubomíra Rybošová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika