Hledáte práci? Vyberte si z 336 otevřených pozic

CNC PROGRAMÁTOR/OBRÁBĚČ, ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ

Popis pozice:

Pro strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s prací na CNC obráběcích strojích a měřením obrobků.

Vaší náplní práce bude především:
- Programovat a obsluhovat NC a CNC obráběcí centra
- Tvořit technologické postupy včetně výběru nástrojů a způsobu upínání obrobků
- Měřit obrobky a vydávat měřící protokoly
- Spolupracovat s konstruktéry při posuzování vyrobitelnosti

Lokalita: Příbramsko
Směnnost: dvousměnný provoz

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky závodu.

Nástup ihned nebo dle domluvy. :-)

Požadujeme:

- zkušenost s obsluhou NC/CNC obrabecich center
- Znalost konvenčních obráběcích postupů a technologií
- znalost základních principů dílenského měření s komunálními meřidly (posuvná měřítka, mikrometry, kalibry, měrky, uchylkomery…)
- SOU/SŠ technického směru
- očekáváme orientaci v technické dokumentaci
- aktivní práce s PC na úrovni kancelářského balíku Microsoft Excel a Word
- ochota odborně se vzdělávat
- aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností - mzda dle Vašich požadavků :-)
- smlouva na HPP
- možný převod do kmene společnosti (po zaučení)
- moderní technologie a příjemné pracovní prostředí
- dotované závodní stravování nebo stravenky
- každoroční valorizace platu
- příležitost pro kariérní růst – zaškolení na CNC obráběcích strojích a 3D měřících technologiích
- bonusy, odměny
- 25 dní dovolené
- možnost jazykových kurzů
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
Žižkova 182
397 01  Písek-Písek
Česká republika
Telefon: 702 153 284