Hledáte práci? Vyberte si z 453 otevřených pozic

Specialista CRM kampaní

Máte již zkušenost s CRM nebo datovým marketingem či e-mailovým marketingem? Domluvíte se plynule v anglickém jazyce? Komunikace je Vaše silná stránka a jste kreativní? Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce

· Plánování a exekuce CRM strategie napříč společnosti s cílem udržení zákazníků, zvýšení jejich loajality. Implementace a vyhodnocování efektivity CRM kampaní

· Řízení životního cyklu zákazníka prostřednictvím marketingové strategie pro každou fázi s cílem získat a udržet zákazníky. Rozvoj retenční strategie pro snížení a řízení doplacených zákazníků

· Mapování cesty zákazníka, analýza kontaktních bodů a zvýšení efektivnosti komunikace a profitability

· Monitoring a maximalizace strategie hodnoty životnosti zákazníka a jejich maximální ziskovat

· Řízení zákaznické zkušenosti prostřednictvím identifikace externích a interních faktorů, které mohou mít dopad na úroveň spokojenosti zákazníků s produkty a službami společnosti, resp. akceptaci nabídky.

Požadujeme

· Velmi dobrou znalost anglického jazyka
· Kreativní myšlení vítáno
· Výborné komunikační schopnosti
· Předchozí zkušenosti s CRM / datovým marketingem / e-mailovým marketingem
· Zkušenosti s vývojem a implementací úspěšné strategie CRM se znalostmi back-end systému

Nabízíme

· Práci na HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 4
· Flexibilní začátek pracovní doby
· Motivující mzdové ohodnocení
· Zajímavé spektrum benefitů

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika