Hledáte práci? Vyberte si z 453 otevřených pozic

Montér - Západní Evropa až 50.000 Kč

Úvodník:

Chcete být dobře ohodnoceni za svou práci? Rádi cestujete a manuální činnost Vám vyhovuje? Přijďte a pracujte pro společnost Stormont!
Hledáme manuálně zručné pracovníky na montáže regálových systémů, práce v týmu českých pracovníků.

Popis pozice:

- vše zajištěno
- férové jednání
- výplata pravidelná
- skvělé reference od zaměstnanců
HLASTE SE ZDE: http://www.stormont.cz/cs/volna-mista

Profil kandidáta:

Přijmeme toho kdo je:
- ochotný pracovat v zahraničí (Holandsko, Anglie, Španělsko)
- zodpovědný a časově flexibilní (pojedete na několik týdnů)
- šikovný a nebojí se manuálně pracovat v týmu
- přijmeme jednotlivce, týmy i celé party!
- výhodou jsou zkušenosti i znalost cizího jazyka

Nabízíme:

Společnost Stormont nabízí:
- velmi dobré finanční ohodnocení vyplácené pravidelně bez prodlev
- hrazené ubytování a doprava do práce
- možnosti zvyšování kvalifikace a potenciál k profesnímu růstu (trvalé uplatnění)
- práci na zajímavých projektech, kde se hodně naučíte
- práci se zkušenými kolegy a super kolektivem
životopis na: info@stormont.cz
Výběrové řízení je jednoduché, stačí mít chuť, energii a sílu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Czech Republic
Telefon: 724 389 072