Hledáte práci? Vyberte si z 449 otevřených pozic

Obchodní zástupce - palivové karty

Úvodník:

Hledáme zkušeného obchodníka, který se přidá k jihočeskému týmu a posílí tak business společnosti.

Popis pozice:

Ten správný člověk si bude aktivně budovat své portfolio zákazníků, o které bude následně pečovat a nabízet jim řešení na míru dle jejich požadavků. Cílem bude spokojenost zákazníků a plnění firemních obchodních plánů.

Profil kandidáta:

Očekáváme:
- Prokazatelné zkušenosti v obchodní oblasti
- Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
- Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity
- Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost
- Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

- Práci ve stabilní společnosti
- Možnost profesního i osobního rozvoje
- Platové ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč a další posun v případě plnění prodejních plánů
- Služební automobil, mobilní telefon, notebook
- Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení
- Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: +420 727 924 395