Hledáte práci? Vyberte si z 449 otevřených pozic

Warehouse administrator

Pro nově vzniklou, moderní výrobní halu hledáme administrátory skladu, kteří mají zkušenosti se SAPem a umí speaknout anglicky!

Popis pozice:

–Měl/a bys na starost sklad a jeho skladové zásoby
–Organizoval/a bys směnu skladníků
–Prováděl/a bys přijímání a expedici nových výrobků, ale ostatních surovin
–Komunikoval/a bys s řidiči kamionů, kteří něco přivezou a nebo mají něco odvézt
–Veškerá administrativa je řešena v programu SAP

Profil kandidáta:

–Zkušenosti na obdobné pozici
–Jsou potřeba zkušenosti se SAPem nebo jakýmkoli jiným ERP systémem
–Základní angličtina - pro komunikaci s řidiči kamionů
–Musíš být člověk se smyslem pro organizaci
–Musíš být ochotný/a pracovat na směny

Nabízíme:

–Základní mzdu 30.000Kč
–Příplatky za práci v noci (20 %), ve svátek (100 %) – s příplatky si průměrně vyděláš 36.000 – 37.000Kč
–Pravidelné odměny 4x do roka
–13.mzda
–Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem
–Stravenky
–Příspěvek na dopravu
–Týden dovolené navíc
–Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě
Telefon: +420 703 865 307