Hledáte práci? Vyberte si z 398 otevřených pozic

MISTR/SUPERVISOR VÝROBY - jedna směna, bez nutnosti Aj!!!

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí?

Jste organizačně schopný typ?

Máte praxi z obdobné pozice ve strojírenské firmě?

Česká výrobní společnost zabývající se výrobou, modernizací a rekonstrukcí železničních vozů hledá do svého týmu vhodného spolupracovníka na pozici mistra.

Pokud ano, neváhejte mi poslat Váš životopis na sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz a nebo volejte 727 810 501.

Náplň práce:

- sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
- zácvik a zaškolení nových zaměstnanců
- kontrola dodržování technologických postupů a výkresové dokumentace
- příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
- dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- organizační schopnosti, schopnost plánování práce
- komunikační dovednosti, zkušenosti s jednáním s lidmi
- znalost práce na PC
- časová flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

- zázemí nové české společnosti
- motivující platové ohodnocení
- bonusový systém pro zaměstnance
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- práce na jednu směnu
- smlouvu na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Nymburk

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501