Hledáte práci? Vyberte si z 404 otevřených pozic

SPECIALISTA NÁKUPU

Pro firmu zabývající se přípravou investičních prací nových technologických procesů v energetice hledáme nového kolegu na seniorní pozici do oddělení nákupu.

Náplň práce:

- zajištění realizace celého procesu přidělených výběrových řízení
- komunikace s dodavateli jako jediná kontaktní osoba v rámci příslušného výběrového řízení
- jednání o ceně a smluvních podmínkách
- příprava obchodních částí smluv
- zajištění komunikace v rámci výběrové komise a vedení 7ENG
- jednání s dodavateli o bankovních zárukách
- řešení reklamací, chybách a nedodělcích s dodavatelem
- tvorba podkladů pro měsíční zprávy

Požadujeme:

- vzdělání technického nebo ekonomického směru
- minimálně 3 roky v nákupu ve větší společnosti
- zkušenost s nákupem technologií
- orientace na výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
- vyjednávací schopnosti, samostatnost
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- práce v české prosperující firmě
- zajímavé platové ohodnocení + služební auto k soukromým účelům
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění...)
- nástup možný ihned
- místo pracoviště: cca 20 km od Kolína směr východ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501