Hledáte práci? Vyberte si z 404 otevřených pozic

ASISTENT/KA VEDENÍ - Nymburk

Pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti potravinářství hledáme do týmu novou kolegyni/kolegu, která/ý bude pravou rukou řediteli závodu a zároveň plně samostatnou jednotkou. K tomu potřebujeme také pozitivní a proaktivní přístup k práci!

Náplň práce:

– kompletní zajištění administrativních úkonů spojených s běžným provozem závodu
– velká část práce je spojená s komunikací s dodavateli surovin, dopravci a výrobou
– zpracování přijatých faktur, řešení splatností, celkový přehled o ekonomickém provozu závodu
– kontrola, evidence skladových zásob a majetku v závodě
– ad hoc úkoly (např. výpomoc při organizaci zahraničních návštěv…)

Požadujeme:

– min. SŠ vzdělání – ekonomický směr výhodou
– praxe na obdobné pozici vítána
– velmi dobrá znalost práce na PC (znalost SAP popř. jiného účetního systému výhodou)
– samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu
– mírně pokročilá znalost Aj

Nabízíme:

– zajímavou a různorodou práci
– přátelské prostředí
– motivující platové ohodnocení
– závodní stravování
– týden dovolené navíc
– 13.plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501