Hledáte práci? Vyberte si z 449 otevřených pozic

Skladník v Liberci - mzda od 26 000 Kč

Úvodník:

Máte zkušenost s prací ve skladu?
Vlastníte řidičský průkaz a umíte s VZV?
Nevadí Vám pracovat na tři směny - ranní/odpolední a noční?

ANO? Super, pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Popis pozice:

- příjem zboží od dodavatelů, výdej hotových dílů odběratelům,
- vystavování dodacích listů, zadávání příjmů a výdejů do evidence skladu,
- evidence materiálu, surových dílů, hotových výrobků, zmetků, provádění řádných a mimořádných inventur,
- balení a expedice zboží, evidence vratných obalů a balícího materiálu,
- organizace rozmístění zboží a zakládání zboží ve skladech,
– odvoz zboží zákazníkovi (řízení služebního vozidla)

Profil kandidáta:

- SOU či SŠ
- řidičský průkaz sk. B
- oprávnění na VZV
- zkušenost na obdobné pozici minimálně 1 rok
- schopnost práce na PC
- ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme:

- nástupní mzda od 26 000 Kč
- stravenky
- roční prémie
- dovolená navíc
- flexi passy
- další balíček benefitů

Zaujala Vás tato pozice?
Ozvěte se mi na tel. 602 692 089 nebo mi pošlete Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Braunová
Palachova 1404
460 01  Liberec
Česká republika
Telefon: 602 692 089