Hledáte práci? Vyberte si z 459 otevřených pozic

Event koordinátor pro neziskovou organizaci

Láká tě prostředí neziskového sektoru a rád organizuješ eventy? Baví tě vzdělávání a hledáš smysluplnou práci? Domluvíš se anglicky a spojit práci s cestováním byl tvůj sen? Tak čti dál, protože rychle rostoucí neziskovka rozšiřuje svůj tým a hledá nového koordinátora eventů.

Popis pozice:

–Organizace krátkodobých vzdělávacích a sportovních eventů
–Telefonická a mailová komunikace se školami a účastníky programů
–Online i offline promování eventů na školách a sociálních sítích
–Reportování
–Koordinace veškerých věcí spojenými s eventem

Profil kandidáta:

–Zkušenosti s organizací eventů
–Zkušenosti s řízením projektů výhodou
–Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
–Ochota cestovat po ČR a Evropě
–Zájem v oblasti vzdělávání a sportu
–Anglický jazyk na komunikativní úrovni
–Řidičský průkaz sk. B a vlastní auto
–Ochota pracovat na živnostenský list

Nabízíme:

–Fixní mzdu 25 – 30 000 Kč měsíčně
–Flexibilní pracovní dobu
–Teambuildingové aktivity po Evropě (surf, paragliding)
–Práce na smysluplných projektech
–Školení
–Cestování v pracovní době

Líbí se ti tato nabídka? Myslíš si, že jde o ideální práci pro tebe? Tak na nic nečekej a volej nebo piš na 773 769 215 nebo radka.nedorostova@manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Radka Nedorostová
Telefon: 773 769 215