Hledáte práci? Vyberte si z 385 otevřených pozic

Správce sítě – JUNIOR

Pro nově vznikající společnost zabývající se výrobou kolejových vozidel hledáme juniorního kolegu/kolegyni, který/á má zájem o oblast IT a chce se v ní dále rozvíjet pod vedením zkušeného kolegy.

Náplň práce:

– uživatelská podpora (Helpdesk) - klasická správa IT, údržba SW i HW, aktualizace, instalace a monitoring
– správa uživatelských účtů a jejich oprávnění v rámci podnikové sítě
– jednání s dodavateli HW, SW a IT služeb

Požadujeme:

– SŠ vzdělání technického směru
– zodpovědný a proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
– základní znalost prostředí MS Windows (Active Directory)
– ochota pomáhat kolegům a potřeba být užitečný/á

Nabízíme:

– zázemí nové české společnosti
– motivující platové ohodnocení
– bonusový systém pro zaměstnance
– 25 dní dovolené
– příspěvek na stravování
– smlouvu na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Nymburk

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501