Hledáte práci? Vyberte si z 377 otevřených pozic

Obchodník víceúčelových vozů Praha

Úvodník:

Pro výrobce víceúčelových vozů hledáme obchodníka pro technický prodej (prodej, pronájem víceúčelových vozů). Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem? Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizic? Pokud jste při komunikaci se zákazníky jako ryba ve vodě, tak to hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

Popis pozice:

Identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Prahy. Důležité je poznat potřeby klientů a navrhnout jim správné řešení, umět reagovat na dotazy zákazníků a být schopen správně prezentovat vůz při osobní schůzce zákazníkovi. Vaše obchodní výsledky pak vyhodnotíte a odreportujete vedení. Samozřejmostí je profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty!

Profil kandidáta:

- Reprezentativní a profesionální vystupování
- Orientace na zákazníka a výsledky
- Mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem (ideálně s podobným sortimentem) a ochotu se rychle učit a vzdělávat.
-  Výhodu pak budete mít se vzděláním technického zaměření.
- Flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické myšlení.
- ŘP sk. B, MS Office uživatelsky

Nabízíme:

- Zajímavou práci obchodníka na HPP v kmenovém stavu rozvíjející se společnosti
- Služební auto i k soukromým účelům
- Flexibilní pracovní doba, home office, možnost naplánovat si svůj pracovní harmonogram
- Kancelář k dispozici v centru Prahy

Zaujala Vás nabídka, neváhejte se ozvat.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika