Hledáte práci? Vyberte si z 386 otevřených pozic

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/PODPORA PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

Baví Vás komunikovat se zákazníky i interně v rámci společnosti?
Jste člověk, který je organizačně schopný?
Nebojíte se komunikace v Aj?

Pro společnost se sídlem nedaleko Kolína, která se zaměřuje na výrobu hliníkových obalů pro aerosolové spreje hledáme do týmu kolegyni nebo kolegu, která/ý by rozšířil/a tým v oddělení Reprografie.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na telefonu 727 810 501 nebo pošlete svůj životopis na sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz.

Náplň práce:

– každodenní komunikace s klientem
– od přijetí objednávky, přes řešení zpracování designu s týmem grafiků, výrobou atd. až po finální realizaci na výrobní lince
– podpora klientovi a zajištění poradenství, aby jeho zakázka dopadla co nejlépe
– koordinace všech přijatých zakázek od klientů, zodpovědnost za jejich správnost
– úzká spolupráce nejen s týmem grafiků, ale i s výrobou (kolegové z technologie, kvality…)

Požadujeme:

– SŠ grafického zaměření výhodou
– komunikativní znalost Aj podmínkou
– prozákaznická orientace, nebát se řešit problémy
– schopnost být systematický se smyslem pro detail

Nabízíme:

– zázemí silné nadnárodní společnosti
– zajímavé platové ohodnocení
– příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
– zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, Cafeteria, 13. plat vyplácený 2x ročně, příspěvek na dopravu, každoroční valorizace platu…

Nástup možný ihned!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501