Hledáte práci? Vyberte si z 195 otevřených pozic

Skladový operátor

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ?
Máte zkušenosti na VZV a vyhovuje Vám práce ve 2 směnném provozu?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici Skladového operátora.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude obsluhovat VZV, vykládka a nakládka kamionů, zaskladnění zboží a další práce dle pokynů nadřízeného.

Profil kandidáta:

- zkušenost s prací ve skladu a na VZV (retrak)
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu
- propadlý průkaz na VZV rádi obnovíme

Nabízíme:

- spolupráce na hlavní pracovní poměr
- mzda: 166,- Kč / hod
- čtvrtletní bonusy až 7 500,- Kč
- postupný nárůst dovolené - po 1 roce 23 dní dovolené, po 2 letech 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné 80,- Kč / den, příspěvek na dopravu 25,- Kč / den
- lokalita: Praha - Jirny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1 - Florentinum-Florenc
CZ
Telefon: 703 865 339