Hledáte práci? Vyberte si z 172 otevřených pozic

Správce informačích systémů a databází

Popis pozice:

Čeká vás správa síťové infrastruktury
Budete spravovat servery – MS SQL
Postaráte se i o informační a databázové systémy
Zasloužíte se o nasazování softwarových upgradů funkcionalit a informačních systémů
Podílíte se na vývoji SW nástrojů a aplikací
Budete technickou podporou realizačních projektů v oblasti vývoje databází a softwaru

Profil kandidáta:

Vzdělání technického směru (informační technologie, elektrotechnika)
Všeobecný přehled v oblasti IT HW/SX
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Zkušenost se správou terminálových serverů (Citrix nebo MS Remote Desktop)
Zkušenost s prací v Helpdesk systému
Znalost produktů McAfee, MS Office 365

Nabízíme:

Motivující ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
Možnost širokého uplatnění a rozvoje v IT
Roční odměny Jazykové a odborné vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Lukašáková
náměstí Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika