Hledáte práci? Vyberte si z 174 otevřených pozic

Analytik obchodních dat (DPČ 120-140 Kč/h, nutná AJ a Excel)

Pro známou nadnárodní IT společnost hledáme zájemce o dlouhodobou brigádu (DPČ) – práce zahrnuje analýzu obchodní dat a administrativní podporu oddělení.

Potřebujeme výrazně datově orientovaného člověka, který umí dobře anglicky, má zkušenosti se zpracováním a analýzou většího množství dat v Excelu a je ochoten se neustále učit něco nového.

Dlouhodobá brigáda pro vysokoškoláky

Náplň práce:

- práce s datovými soubory
- zpracování podkladů, příprava analýz a reportů dle potřeby oddělení
- administrativní podpora týmu, koordinace činností
- řešení operativních záležitostí

Hledáme lidi, co mají rádi čísla

Očekáváme:

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou (vhodné pro studenta VŠ s technickým, nebo ekonomickým zaměřením)
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na pokročilé úrovni (min. kvalitní B2)
- znalost práce na PC, včetně znalosti MS Excelu
- akceschopnost, zodpovědnost, aktivní přístup
- odolnost vůči stresu
- nárazově časovou flexibilitu

Uvidíte, jak funguje IT business

Nabízíme:

- možnost získat zkušenosti s prací v moderní IT společnosti
- příležitost k profesnímu rozvoji
- aktivní využití angličtiny na každodenní bázi
- příjemné prostředí s dobrou dopravní dostupností
- tým skvělých lidí, kterým záleží na tom, aby vše fungovalo, jak má

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marta Petržílková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika
Telefon: 702 290 125