Hledáte práci? Vyberte si z 201 otevřených pozic

GALVANIZÉR se zajímavým finančním ohodnocením!!

Úvodník:

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti ?
Vyhovuje Vám jednosměnný provoz a máte zkušenosti v oboru se zacházením chemických látek ?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou leteckých vrtulí a pohonných jednotek hledáme vhodné zaměstnance na pozici GALVANIZÉR.

Popis pozice:

- odmašťování, moření, eloxování, kadmiování a mědění leteckých dílů
- příprava galvanických lázní
- pravidelná údržba galvanovny
- možnost podílet se na provádění zkoušek (zkoužky lázní, zkoušky korozní odolnosti, apod.)

Profil kandidáta:

- vyučen nebo SŠ s maturitou
- praxe v oboru alespoň 3 roky
- zkušenost se zacházením s chemickými látkami
- manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost
- vhodné i pro absolventy chemických škol (školení zajistíme)

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
- příjemné, čisté pracovní prostředí v přátelském kolektivu v menší rodinné společnosti
- zajímavé platové ohodnocení (odvíjí se dle zkušeností uchazeče)
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- práce na jednosměnný provoz (7 - 15:45 hod) - možnost práce přesčas
- lokalita: Letňany

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1 - Florentinum-Florenc
CZ
Telefon: 703 865 339