Hledáte práci? Vyberte si z 195 otevřených pozic

Skladník se zajímavým finančním ohodnocením!!

Úvodník:

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti?
Vyhovuje Vám jednosměnný provoz a máte zkušenosti v leteckém průmyslu?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK v leteckém průmyslu!

Popis pozice:

- příjem zboží
- vyskladňování a naskladňování leteckého materiálu
- vedení skladové inventury
- obsluha interního systému
- oceňování zboží

Profil kandidáta:

- vyučen nebo SŠ s maturitou
- praxe v leteckém průmyslu
- uživatelská znalost MS Office (Excel)
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
- příjemné, čisté pracovní prostřední v přátelském kolektivu v menší rodinné společnosti
- zajímavé platové ohodnocení (odvíjí se dle zkušeností uchazeče)
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- práce na jednosměnný provoz (7 - 15:45 hod) - možnost práce přesčas
- lokalita: Letňany

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1 - Florentinum-Florenc
CZ
Telefon: 703 865 339