Hledáte práci? Vyberte si z 195 otevřených pozic

INŽENÝR/KA KVALITY - vhodné i pro méně zkušené!!

Říkají Vám něco pojmy 8D report, FMEA a 5WHY?

Máte dobré komunikační a prezenční schopnosti?

Nevadí Vám mluvit ve své práci v anglickém jazyce?

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Kutné Hře hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR KVALITY. Pozice je vhodná jak pro seniorní kandidáty/kandidátky, tak pro juniorní, které rádi zaučí.

Náplň práce:

- řešení zákaznických reklamací a ostatních požadavků od klienta
- koordinace týmu kontrolorů a techniků
- sběr, analýza a monitorování kvalitativních dat
- podílení se na interních a externích auditech
- implementace nápravných a preventivních opatření do výroby

Požadujeme:

- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici vítána
- znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, Ishikawa, 5WHY…) výhodou
- zkušenost s normou ISO 9001 výhodou
- středně pokročilá znalost Aj - nebát se mluvit
- samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

- zajímavou a pestrou práci v týmu odborníků
- odpovídající platové ohodnocení podle znalostí a zkušeností
- zaměstnanecké benefity jako např. 25 dní dovolené, každoroční valorizaci platu, flexipassy, závodní stravování...
- smlouvu na dobu neurčitou atd.
- možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501