Hledáte práci? Vyberte si z 138 otevřených pozic

Asistent prodeje -luxusní matrace

Úvodník:

Pro stabilní zahraniční společnost zabývající se prodejem luxusních matrací, hledáme vhodného kolegu/kolegyni do týmu.

Popis pozice:

- Prodej matrací a doplňkového zboží (polštáře, peřiny,..)
- Konzultace se zákazníky ohledně sortimentu
- Udržování profesionálního vzhledu obchodu
- Sledování stavu zásob a dle potřeby objednávky u dodavatelů
- Práce na částečný úvazek - 6 hodin denně
- Práce P - Pá - ranní / odpolední směny

Profil kandidáta:

- Příjemné vystupování a proklientský přístup
- Reprezentativní vzhled
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Znalost RJ výhodou
- Zkušenost na obdobné pozici
- Zkušenost s prodejem luxusního zboží výhodou

Nabízíme:

- Různorodou pracovní náplň v příjemném prostředí
- Možnost nákupu zboží za výrobní cenu
- Stravenky
- Zajímavý bonusový systém
- Nástup možný ihned
- Práci Po - Pá + 1 za 14 dní Sobota (s možností vybrat si náhradní volno)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Anna Vítová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika
Telefon: +420 773 769 174