Hledáte práci? Vyberte si z 193 otevřených pozic

Industry SW Developer

Úvodník:

Jsme společnost, která razí cestu moderní technologii v oboru vážení, krájení a etiketování. Dnes působíme ve 120 zemích s přibližně 3 900 zaměstnanci. Spojujeme tradiční hodnoty rodinné společnosti a příležitosti mezinárodního kariérního rozvoje celosvětově působící skupiny.
V Praze jsme nově vytvořili zajímavou pozici Industry SW Developera, který bude mít na starosti následující aktivity:

Popis pozice:

–Vývoj, údržba a modifikace průmyslového řešení a produktů společnosti na základě požadavků zákazníka
–Integrace SW a HW s informačními systémy zákazníka
–Testování a implementace SW řešení do reálného produkčního prostředí
–Analýza specifikace požadavků zákazníka, realizace, testování a integrace se systémy třetích stran
–Vytvoření technické dokumentace a dokumentace pro servisní tým
–Vývoj interní metodologie a standardů pro dokumentaci a ukládání SW kódu
–Participace na školení servisního týmu a koncových uživatelů
–Kontrola běžících a nedávno dokončené projektů, vyhodnocování výsledků, efektivity práce a možné návrhy na zlepšení
–Rozvoj a udržování dobrých vztahů se zákazníky, obchodními partnery a dodavateli společnosti
–Aktivní spolupráce s odděleními napříč společností

Profil kandidáta:

–znalost programování v C# .NET i Core a Delphi
–SQL (MS SQL, Oracle)
–zkušenost s frontend vývojem
–Angličtina na středně pokročilé úrovni- dorozumí se a chápe anglicky psanou dokumentaci
–Řidičský průkaz
–Ochota cestovat v rámci ČR a příležitostně v rámci Evropy

Budeme rádi pokud:

–znáte Object Pascal (Embaracadero Delphi)
–znáte Firebird

Budeme nadšení, pokud:

–máte minimálně 5 let zkušeností s vývojem SW, nejlépe v programovatelných průmyslových systémech, jako je Simatic STEP7, LOGO
–máte kušenosti s vývojem SW, který je součástí komplexního řešení zahrnujícího hardware, software a služby
–znáte komunikační protokoly TCP / IP a základy správy

Nabízíme:

–roční bonus
–služební vůz i k osobnímu využití
–mobilní telefon a notebook
–dovolená nad rámec daný zákoníkem práce a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
–různorodou práci v mezinárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Radka Čornejová
Telefon: +420 725 980 913