Hledáte práci? Vyberte si z 139 otevřených pozic

Administrativní podpora obchodního oddělení

Úvodník:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Administrativní podpory oddělení, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující  firmy. Společnost dodává své výrobky českým i zahraničním klientům. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.
Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

zpracování objednávek od příjmu objednávky po expedici výrobků
zajištění požadovaných dodacích termínu a informačního propojení mezi zákazníkem a výrobou předávání požadavků zákazníků do výroby a spolupráce při určování priorit v plánování výroby komunikace se zákazníky telefonicky a písemně kontrola tzv. samofakturace zákazníků
kontrola konsignačních skladů a vystavování faktur na výběry z konsignačních skladů
kontrola měsíčních hlášení Intrastat a různá vyhodnocení a různá administrativní práce

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
anglický jazyk – aktivně slovem i písmem
reprezentativní a komunikativní osobnost
orientaci na zákazníka
zkušenosti s prací v systému SAP nebo jiném ERP systému - výhodou

Nabízíme:

týden dovolené navíc
flexibilní pracovní doba
prémie za výsledky
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní pojištění
narozeninové poukázky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Czech Republic
Telefon: 724 389 072