Hledáte práci? Vyberte si z 191 otevřených pozic

HLEDÁME DYNAMICKÉHO OBCHODNÍKA – sortiment měřidla / nářadí

Proč by Vás to mohlo zaujmout:

Hledáme osobnost, kde se snoubí dynamika, pracovního nasazení a velmi dobré obchodních dovednosti. Uvítáme kandidáta, který se nebojí cestovat v rámci celé ČR (centrála v Přerově) a akvizic. Rádi bychom u tebe viděli prokazatelnou praxi sortimentu, jako je segment nářadí, dílny, železářství, spojovacího materiálu, oblast stavebnictví, případně příbuzného technického sortimentu.

Co budete dělat:

– akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů
– plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
– identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa
– příprava nabídek, vedení zakázek po obchodní stránce
–cestování v rámci ČR ( centrála v Přerově)

Co je pro nás důležité:

– velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, chuť a drive
– prokazatelné zkušenosti s prodejem technického sortimentu a praxe s oblastí akvizic
– očekáváme pracovní nasazení, ochota učet se novým věcem
– příjemné a reprezentativní vystupování
– flexibilita

Co krom mzdy nabízíme:

– 13. plat
– příspěvek na stravování
– firemní akce
– možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
– vzdělávací kurzy
– školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
Telefon: +420 602 559 383