Hledáte práci? Vyberte si z 193 otevřených pozic

Recruiter - specialista náboru v Plzni

Úvodník:

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!
Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!
Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Plzně, možnost občasného home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Každý den se budete věnovat především recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde je budete oslovovat s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandidáty našim klientům a také se budete snažit umístit vhodné kandidáty ke klientům potencionálním. Součástí pozice je rovněž vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce. 

Profil kandidáta:

Měl/a byste být..:
- komunikativní (telefonická i osobní komunikace je na této pozici alfa omegou)
- enegická a dravá osobnost s obchodním duchem
- samostatný a asertivní zaměstnanec
 
..a mít:
- chuť učit se nové věci
- drive
- ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:)

Nabízíme:

– příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Plzně
– množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, možnost práce na home office, sick days, Multisport karta, Cafeterie, jazykové kurzy, notebook a mobilní telefon k soukromým účelům a další
– nástup 1/2021
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.
 

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Regina Plojharová