Hledáte práci? Vyberte si z 419 otevřených pozic

Projektový manažer

Úvodník:

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás projekty a rádi byste pracovali pro firmu zabývající se automobilovým průmyslem?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně!

Budete mít na starost projekty od začátku (od podpisu se zákazníkem) po uvedení do provozu a pak i po celou dobu výroby.

Popis pozice:

- zodpovědnost za realizaci projektu
- komunikace se zákazníkem a vývojem
- zodpovědnost za sledování plnění plánu
- sledování projektu po časové i nákladové stránce
- příprava nových projektů
- spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/elektrotechnika)
  • zkušenost s vedením projektů v automobilovém průmyslu
  • velice dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • technický background
  • spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusy/prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání
  • možnost kariérního postupu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
náměstí Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika