Hledáte práci? Vyberte si z 540 otevřených pozic

Senior účetní

Náš klient působí v oblasti zdravotní a bezpečnostní asistenční služby, pomáhá lidem kteří cestují do zahraničí. Do svého týmu hledá vodného kandidáta na pozici Seniorní účetní.

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Praha 5

Náplň práce:

◌ Provádění měsíčních uzávěrek
◌ Analýza rozvahových účtů
◌ Vedení účetního deníku
◌ Provádění auditu
◌ Přeceňování rozvahy a udržování přehledu nad podnikovými účty
◌ Účtování dlouhodobého majetku, práce s odpisy
◌ Nahrávání účetních dat do reportovacího systému
◌ Spolupráce s interním sdíleným centrem

Požadavky:

◌ 3-5 let zkušeností v účetnictví
◌ Angličtina na úrovni minimálně B2
◌ Excel na pokročilé úrovni
◌ Zaměřenost na detaily
◌ Samostatnost a zodpovědnost
◌ Zkušenosti například s GL accountant, rekonciliace, accruals, deferred revenue, prepayments, deposits, investments, fixed assets a další jsou výhodou!

Nabízíme:

◌ Motivující finanční ohodnocení
◌ Práce na HPP do konce srpna
◌ Pracoviště na Praze 5 (Radlická)
◌ Flexibilní pracovní doba
◌ Stravenky v hodnotě 100Kč
◌ Cafeterie
◌ 5 týdnů dovolená
◌ 3 Sick days

V případě Vašeho zájmu nám prosím zasílejte životopis v anglickém jazyce. Budeme se těšit na reakce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková