Hledáte práci? Vyberte si z 567 otevřených pozic

Leader montážní skupiny - stavební segment / Olomoucko

Popis pozice:

 – budete styčným důstojníkem montážní skupiny, organizovat a dohlížet na jejich práci a určovat montážní postupy náročnějších zakázek
– pozice vhodná pro silnou osobnost se zkušenostmi ze stavebního segmentu, se zkušeností s řešením zakázek a montáží
– na této pozici nebudete řídit konkrétní stavbu

Koho hledáme:

 – praxe s řízením montážní skupiny, organizace jejich práce a určování montážních postupů
– pro náročné zakázky budete hledat technická řešení
– zkušenost ze stavebního segmentu
– komunikační schopnosti, budete s kontaktu s projektanty, investory, obchodníky
– znalost čtení v technické dokumentaci
– řidičský průkaz sk. B
– silná, energická a organizovaná osobnost

Nabízíme:

– zázemí silné značky
– osobní a kariérní růst
– vzdělávací kurzy, školení
– příjemné pracovní prostředí , spíše neformální atmosféry
– vstřícné a férové jednání
– 5 týdnů dovolené
– dotované stravování, zvýhodněné ceny našich produktů, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
Telefon: +420 602 559 383