Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Strojník výroby, MZDA až 42.000,- Kč!

Úvodník:

Hledáme zkušeného strojníka výroby, který si poradí s opravami a bude řídit chod plně automatizované výrobní linky.

Popis pozice:

– řízení chodu plně automatizované výrobní linky
– práce organizována v závislosti na kapacitních potřebách společnosti až do tří směn
– vysoké pracovní nasazení je odměňováno nadstandardním finančním ohodnocením!

Profil kandidáta:

– střední odborné vzdělání (nejlépe v oboru zámečník, automatizované provozy, opravář strojů, elektro apod.)
– schopnost pracovat s výpočetní technikou
– spolehlivost a nekonfliktnost
– ochotu pracovat ve 3směnném provozu
– VÝHODOU jeřábnické a vazačské zkušenosti, strojnický průkaz či průkaz VZV

Nabízíme:

– Nástupní mzda dle zkušeností od 30.000,- Kč, po zaučení včetně výkonových složek mzdy až 42.000,- Kč
– Po roce předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč
– 100% dotovanou závodní stravu

Kontakt

Manpower
Sabina Černohorská
Telefon: 730 182 948