Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Recruiter - specialista náboru v Plzni

Úvodník:

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!
Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!
Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Plzně, skvělý tým, možnost home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s kandidáty a klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání nejlepších kandidátů a jejich oslovování s pracovními nabídkami našich klientů. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook). Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější z nich našim klientům, se kterými budete budovat dlouhodobé partnerské vztahy.
I když jsme mezinárodní společností, nevstoupíte do anonymní korporace - po celé České republice najdete komorní týmy nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit. 

Profil kandidáta:

Měl/a byste být..:

–komunikativní (telefonická i osobní komunikace je na této pozici alfa omegou)
–energická osobnost se silným obchodním duchem, týmový hráč
–samostatný a asertivní zaměstnanec

..a mít:

–chuť učit se nové věci a růst
–předchozí zkušenosti s náborem nebo z obchodní pozice
–angličtinu na úrovni B2 
–ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:)

Nabízíme:

–propracovaný systém vzdělávání a školení
–podporu vašich aktivit obchodním týmem, který dokáže otevřít dveře u všech klientů; centralizovaným sourcing teamem, jež je schopný najít ty nejlepší kandidáty a profesionálním oddělením marketingu
–kariérní růst - příležitost stát se v budoucnu senior konzultantem, mentorem a lektorem
–fixní mzdu a bonusový systém
–možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
–nástup dle vašich možností
–plný úvazek
–hybridní model práce - nejste-li přímo z Plzně a nechcete-li dojíždět do kanceláře každý den, u nás nemusíte - stačí, když budete v kanceláři 2krát-3krát týdně a zbytek týdne můžete pracovat odkudkoliv 
–množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, sick days, Multisport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům  

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová