Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Svářejte s námi! DĚČÍN

Úvodník:

Zvládáte svařování i čtení v technických podkladech a hledáte stabilní zaměstnání?
Do výrobní společnosti v dobré dostupnosti Děčína hledáme zkušené SVÁŘEČE.

Popis pozice:

· Čtení a použití technických podkladů (výkresy, technologické postupy, atd. )
· Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
· Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení
· Drážkování kořenů svarů v pláštích kotlů plazmou
· Ruční řezání kyslíkem nebo plazmou tvarových vybrání v profilových materiálech podle orýsování
· Práce ve výškách s dodržováním bezpečnostních předpisů
· Dodržování bezpečnostních předpisů

Profil kandidáta:

SOU s technickým zaměřením
Zkušenosti na podobné pozici
Ochota občasné práce přesčas
Komunikativnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme:

– Fixní mzda + bonus ( 30 000 – 35 000,- )
– Dovolená 25 dní
– Závodní stravování
–Příspěvek na penzijní připojištění
– Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
– Možnost profesního růstu
– Příspěvek na volnočasové aktivity formou Cafeterie

Kontakt

Manpower
Sabina Černohorská
Telefon: 730 182 948