Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Brusič RUMBURK

Úvodník:

Hledáte nové zaměstnání v Rumburku a splňujete požadavky uvedené níže?
Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes a získejte práci, která Vás bude bavit!

Popis pozice:

– Obsluha brusek
– Ostření nástrojů na kotoučových bruskách
– Ošetřování a údržba různých druhů brusek
– Volba postupu práce a technologických podmínek broušení, potřebných nástrojů, pomůcek a materiálu
– Měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
– Ruční nanášení barvy na kovové materiály štětcem
– Upínání brousících nástrojů, příprava obrobků k broušení

Profil kandidáta:

– Zkušenost na obdobné pozici
– Znalost technické dokumentaci, v požadavcích na jeřábové dráhy, ocelové konstrukce jeřábu a  v hodnocení technického stavu
– Orientace v požadavcích na hlavní mechanismy jeřábu a ozubené a lanové převody, na ocelová lana, příslušenství
– Orientace v požadavcích na zabezpečovací zařízení, elektrických a jiných vozíků pro přepravu odlitků
– Orientace v požadavcích na elektrická zařízení a dálková ovládání jeřábu
– Jeřábnické a vazačské zkoušky nebo zkušenosti výhodou

Nabízíme:

– Plat dle zkušeností
– Práci na HPP
– Práci v přátelském kolektivu

Kontakt

Manpower
Sabina Černohorská
Telefon: 730 182 948