Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Zámečník DĚČÍN

Úvodník:

Hledáme zkušené zámečníky v Děčíně!
Nástup přímo do kmene společnosti.

Popis pozice:

– Orientace v technické dokumentaci
– Rozměřování a orýsování polotovarů, řezání, rovnání, ohýbání, kalibrování a lícování trubek různých průměrů
– Zhotovování různých potrubních větví
– Obsluha zvedacích mechanizmů a zařízení při manipulaci s břemeny a jejich přemisťování
– Zhotovování, montáže a opravy potrubního ventilového propojení s čerpadly dle výkresů a schémat včetně značení a tlakové zkoušky
– Dodržování předepsané čistoty a bezpečnostních předpisů

Profil kandidáta:

– SOU s technickým zaměřením
– Zkušenosti na obdobné pozici
– Ochota občasné práce přesčas
– Komunikativnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme:

– Základní mzdu + bonusy ( 25 000 – 31 000,-)
– Zajímavé a perspektivní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti.
– 5 týdnů dovolené
– Příspěvek k penzijnímu připojištění, zvýhodněné telefonní tarify
– Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie
– Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance i jejich rodiny.
– Široký program firemního vzdělávání

Kontakt

Manpower
Sabina Černohorská
Telefon: 730 182 948