Hledáte práci? Vyberte si z 560 otevřených pozic

ELEKTRO PROJEKTANT FOTOVOLTAIKY

Úvodník:

Pro českou společnost, silného hráče na trhu s fotovoltaikou, hledáme posilu týmu - elektro projektanta. Klient je otevřen jak juniorům, tak zkušeným seniorům. Těšit se můžete na přátelské prostředí nespoutané korporátem, home office, pravidelný narůst mzdy, teambuildingy a zajímavé projekty!

Popis pozice:

–Návrh technologického systému FV elektrárny
–Návrh od DC části FVE, skrze vyvedení výkonu až po dispečerské řízení FVE
–Práce v terénu v rámci zaměření současného stavu a obhlídky lokality
–Výběr a specifikace komponentů FVE
–Komplexní inženýrské výpočty elektrických parametrů
–Komunikace se zástupci provozovatele distribučních sítí
–Zpracování studií proveditelností FVE
–Koordinace mezi jednotlivými realizačními složkami při realizaci projektu
–Komunikace s úřady a správcem technických infrastruktur
–Účast na školeních pro zvýšení kvalifikace

Profil kandidáta:

–Vzdělání elektro
–Vyhláška 50/1978 Sb. §6 výhodou
–Zkušenosti s FVE velkou výhodou, ne však nutností
–Prokazatelnou znalost práce v CAD systémech a rozpočtových programech
–ŘP sk. B

Nabízíme:

–25 dní dovolené
–Home-office
–Teambuildingy
–Příjemný a zkušený tým
–Výborné HW a SW vybavení
–Nárůst mzdy, práce s lidmi

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
Smetanovo náměstí 1
702 00  Ostrava
Česká Republika
Telefon: +420 703 865 274