Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - FARMACIE - SEVERNÍ ČECHY

Skvělá příležitost pro obchodního nadšence! Baví Vás práce v terénu a rádi komunikujete? Nechte se vtáhnout do světa farmacie a pracujte pro firmu, která se zabývá výrobou léků a podílejte se na něčem smysluplném!

Náš klient není žádný korporát. Mateřská firma je na Slovensku a od roku 2019 působí i na českém trhu. Teď nově budují obchodní tým medicínských reprezentantů, který pokreje celou ČR. Takže okruh Vašeho působení bude upraven na míru podle toho, kde je Vaše současné bydliště! 

Pozice:

Vaší náplní práce budou návštěvy klientů a rozvíjení vztahů s nimi. Jedná se převážně o lékaře a lékárny. Na každý měsíc budete mít nastavené cíle, kolik návštěv v daném regionu byste měl/a zvládnout. Zároveň se budete podílet na přípravě seminářů pro odbornou veřejnost a budete reprezentovat firmu na různých odbornách akcích a seminářích. Pozice je to pestrá a se stereotypem se určitě nesetkáte. 
 

Profil kandidáta:

Jako ideální kandidát/ka byste měl/a mít zkušenost na obdobné pozici. Farmacie je výhodou, ale ne však podmínkou. Firma si Vás ráda zaučí a vy tak dostanete šanci se přiučit něčemu novému. Dále by Vaší silnou stránkou určitě mely být prodejní a komunikační dovednosti. Na této pozici se pořád něco děje, takže hledáme osobnost, která umí dobře zvládat rychlé změny a bude neustále vyvíjet aktivitu, která by zlepšila plnění prodejních cílů. 
Určitě by také bylo dobré, kdyby Vaše současné bydliště bylo alespoň v jednom z daných regionů: Liberecký, Ústecký, Královehradecký nebo Pardubický kraj. Oblast Vašeho působení může být pak upravena Vám na míru. 
Důležité je pro nás i to abyste byl/a aktivním řidičem/kou, vzhledem k tomu, že budete navštěvovat lékaře a lékárný v různých krajích. K tomu Vám firma poskytne služební automobil. 

Nabízíme:

My Vám na oplátku můžeme nabídnout:

– nadstandardní finanční ohodnocení a kvartální bonusy za dosažené výsledky
– automobil, mobil a notebook
– příjemný, mladý a na úspěch orientovaný kolektiv
– dovolenou navíc
– příspěvek na stravování
– sick days
– home office
– teambuildingové akce v horách

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
Telefon: +420 725 858 069