Hledáte práci? Vyberte si z 516 otevřených pozic

HR Generalista / Personalista

Úvodník:

Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s náborem a rádi byste se posunuli v personalistice zase o krůček dál? Mezinárodní výrobní společnost nabízí příležitost být u rozjezdu nových projektů, které Vám tuto možnost do budoucna umožní.

Popis pozice:

– Správa agendy a kompletní zastřešení náborového procesu
– Identifikace náborových potřeb
– Komunikace napříč společností, úzká spolupráce s vedením společnosti
– Následný rozvoj a trénink zaměstnanců

Profil kandidáta:

– Zkušenosti s náborem zaměstnanců ve výrobní společnosti
– Samostatnost, organizační schopnosti
– Dobrá schopnost komunikace a týmové spolupráce
– Komunikativní znalost angličtiny (min. B1)
– Dobrá znalost MS Office
– Pečlivost

Nabízíme:

– Profesní růst a zapracování při rozjezdu nového projektu
– Motivační mzdové ohodnocení + 13. a 14. mzda
– Moderní pracovní prostředí
– Dotované závodní stravování
– Příspěvek na dopravu
– 5 týdnů dovolené
– Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
– Nadstandardní lékařská péče
– Příspěvek na penzijní/životní připojištění
– Odborné vzdělávání a pravidelná školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: +420 727 924 395