Hledáte práci? Vyberte si z 560 otevřených pozic

Číšník/Servírka

Úvodník:

Máte zkušenosti s obsluhou hostů v restauraci nebo se vše rádi naučíte a chcete získat zkušenost v top gastronomickém provozu? Jste komunikativní, plní energie a máte nadšení pro gastronomii? Pokud jste na otázky odpověděli ano, tak pak hledáme právě Vás.

Nabízíme stabilní zaměstnání v mladém, přátelském kolektivu, kteří rádi pomohou. Je možnost školení přímo u našich dodavatelů. Pořádáme různé akce pro zaměstnance (sporotovní, kulturní), nabízíme zaměstnanecké slevy a výhody.

Popis pozice:

–Obsluha zákazníků a aktivní komunikace s nimi
–Poradenství týkající se výběru našich produktů a výrobků
–Roznos jídla a pití, debaras
–Práce s pokladnou
–Připrava restauraci před a po provozu
–Údržba čistoty a pořádku svěřených prostor

Profil kandidáta:

–Pozitivní osobnost plnou energie a nadšení
–Vyučení v oboru není podmínkou
–Zkušenosti z restaurace jsou ale výhodou
–Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
–Pečlivost, svědomitost, komunikativnost, smysl pro humor, rychlost
–Smysl pro čistotu a pořádek
–Chuť učit se

Nabízíme:

–Stabilní zaměstnání na zámku v Ratměřicích
–Pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně
–Dobré finanční ohodnocení
–Stravu zdarma během směny
–Skvělou zkušenost v top gastronomickém provozu
–Vzdělávání a ochutnávky produktů
–Možnost školení přímo u našich dodavatelů
–Mladý kolektiv
–Příjemné, kreativní prostředí
–Účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
–Zaměstnanecké slevy a výhody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika