Hledáte práci? Vyberte si z 560 otevřených pozic

Asistentka/Administrativní podpora

Úvodník:

Společnost, jež se vyčlenila z velké nadnárodní společnosti, aktuálně prochází organizačními změnami a do svého brněnského týmu proto hledá novou posilu na pozici asistentky. Jste to právě Vy?

Popis pozice:

Na této pozici se budete podílet se stávající asistentkou a budete mít na starosti:

– podporu vedoucího oddělení (správa kalendáře, organizace externích a interních schůzek, organizace pracovních cest, aj.)
– podporu liniových manažerů a jejich týmů (vystavování objednávek – kancelářské potřeby, zajišťování korespondence aj.)
– inventarizaci a vedení skladu (kancelářské vybavení, elektronika aj.)
– přípravu reportů, kontrola docházky, výkaz hodin
– správu vozového parku brněnského oddělení

Profil kandidáta:

Požadujeme:

– minimálně SŠ vzdělání
– dobrou znalost anglického jazyka (pro emailovou/telefonní komunikaci)
– praxi z obdobné pozice
– ŘP sk. B (cestování převážně v rámci Brna)
– znalost programů z balíku MS Office
– příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

– velmi dobrou mzdu
– flexibilní pracovní dobu (jádro 10-14:00)
– 5 týdnu dovolené
– přátelský kolektiv
– firemní benefity

V případě, že Vás nabídka zaujala, se prosím ozvěte přes odpovědní formulář a přiložte své CV.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Pachlopníková