Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

Seřizovač CNC - mzda po zapracování až 60 000,- Kč

Pro menší rodinnou firmu hledáme šikovného CNC seřizovače s praxí z malovýroby, který by se podílel na výrobě zubních implantátů.

Nástupní mzda: 30-40 000,- Kč
Mzda po zapracování: až 60 000,- Kč

Náplň práce:

– seřizování CNC stroje na výrobu "prvního kusu"
– výroba menší série na moderních CNC strojích, dlouhotočných automatech
– práce s malými výrobky s vysokou mírou přesnosti obrobení
– mezioperační kontrolu výrobků při výrobě
– kontrolu pomocí optických 2D měřidel, práce s měřicí technikou
– spolupráci při vývoji, výrobě prototypů, inovacích obráběcích strategií

Požadavky:

– vzdělání technického směru
– orientace v technické dokumentaci
– manuální zručnost, dobrý a přesný zrak
– uživatelská znalost práce na PC
– praxe s CNC stroji, nejlépe v malovýrobě (ale absolventy uvítáme také)
– ochota pracovat v třísměnném režimu (od neděle 22:00 do pátka 22:00, víkendy volné)

Co Vám můžeme nabídnout?

– Stabilní zaměstnání v malé firmě (cca 30 lidí)
– Stravenkový paušál (100,-Kč)
– Příspěvek na penzijní připojištění
– 4 týdny dovolené a 1 týden osobního volna
– Přísun ovoce a vitamínů na pracovišti zdarma
– Firemní akce
– Dobrá dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží cca 50m)
– A jednou za čas firemní snídaně, kde si u kafe popovídate se šéfem nejen o práci:-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
Telefon: +420 725 858 069