Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

Výrobní inženýr

Jste zapálený do techniky a výrobní data jsou vaším šálkem kávy? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud ANO, určitě vás bude zajímat pozice do výrobního podniku ve Slaném, kde je dobrá atmosféra a zaměstnanec na prvním místě.

Popis pozice:

–Podpora výrobního oddělení v rámci výrobní dokumentace a nastavení dat výrobních systémů
–Reporting výrobních ukazatelů
–Správa systémů za účelem zlepšování bezpečnosti, kvality a produktivity
–Získávání dat a jejich zpracování a reporting
–Vedení a správa akčních plánů a menších zlepšovacích projektů
–Odpovědnost za systém výrobní dokumentace - tvorba pracovních instrukcí, návodek a průvodek
–Úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality

Profil kandidáta:

–Minimálně středoškolské vzdělání zaměřené na techniku
–Zkušenosti z obdobné pozice jsou velmi vítány
–Znalost výkresové dokumentace
–Komunikativní znalost angličtiny
–Silný zájem o techniku a nové technologie

Nabízíme:

–Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
–13.mzda
–Dotované závodní stravování
–Příspěvek na dojíždění
–Příspěvek na penzijní připojištní
–Další možnosti vzdělávání
–Kafeterie
–Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi
–Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá
–Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě