Hledáte práci? Vyberte si z 427 otevřených pozic

Testovací řidič

Úvodník:

Přidejte se do týmu testovacích řidičů světového lídra na světovém trhu!
Chcete-li vědět více, pak prosím čtěte dále a nechte se přesvědčit, že je to pozice jako stvořená právě pro Vás.

Popis pozice:

–řízení testovacích vozidel v běžném provozu a na uzavřené testovací ploše
–zkušební jízdy a ověřování testovaných systémů
–dokumentování a analyzování výsledků
–příprava, plánování a provádění validačních testů podle testovací specifikace
–instalace testovacích zařízení
–vyhodnocování testovacích jízd

Profil kandidáta:

–vzdělání technické směru
–řidičský průkaz sk. B (min. 3 roky praxe v řízení vozidel)
–zkušenosti na pozici testovacího nebo profesionálního řidiče, případně automechanika výhodou
–znalost MS Office
–komunikativní znalost AJ, porozumění technickému textu v AJ

Nabízíme:

–práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné mezinárdní společnosti
–zajímavou pracovní náplň
–2 týdny placeného volna navíc
–příspěvek na stravování
–možnost dalšího odborného rozvoje a kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup
Veronika Poslušná