Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

TALENT SOURCER - DPP/DPČ

Úvodník:

Jsi student/ka a hledáš zaměstnání na částečný úvazek nebo brigádu s flexibilní pracovní dobou, ve které získáš praktické zkušenosti v oboru personalistiky? Pak pro Tebe máme příležitost pracovat v největší personální společnosti v ČR, ve které získáš přehled o trhu práce a staneš se součástí skvělého týmu.

Popis pozice:

–Aktivní vyhledávání talentů v online databázích
–Aktivní oslovování kandidátů (telefonicky, přes e-mail)
–Práce s interní databází
–Práce se sociálními sítěmi (Linkedin, Facebook)
–Účast na pohovorech
–Podpora konzultantů při vytváření inzerce

Profil kandidáta:

–Dobré komunikační schopnosti
–Schopnost pracovat samostatně
–AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2)
–Časovou kapacitu cca 20hodin týdně (ale klidně i více)
–Znalost portálu Linkedin výhodou
–Vůli učit se novým věcem
–Smysl pro humor

Nabízíme:

–Komplexní přehled o trhu práce
–Zkušenost v nadnárodní společnosti
–Možnost kariérního růstu a časem přechod na plný úvazek
–Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
–Spoustu srandy na firemních akcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Klimešová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika