Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

Brigádník - nábor a personalistika v Pardubicích

Úvodník:

Vyzkoušej si, co obnáší práce personálního konzultanta a zažij zkušené profíky v ManpowerGroup, jedničce na trhu personálních agentur.
Baví tě komunikovat, nechybí ti nadšení a jsi připraven(a) na osobní výzvy? Máš jedinečnou příležitost posílit náš tým a odnést si cenné zkušenosti.
Pošli nám CV a krátký motivační dopis. Rádi tě u nás uvítáme!

Popis pozice:

–Recruitment - navolávání kandidátů
–Personální podpora - administrativa spojená s nástupy, výstupy a měsíční uzávěrkou
–Další ad hoc úkoly dle potřeby - budeš pravá ruka personální konzultantce

Profil kandidáta:

–Nadšení a akceschopnost
–Odpovědný přístup k plnění pracovních úkolů, spolehlivost
–Volání a komunikace s různými lidmi tě musí bavit
–Zkušenost z call centra/zákaznického servisu či z obdobné HR pozice výhodou
–Chceš a můžeš s námi fungovat na bázi dlouhodobější spolupráce (ideálně v rozsahu 15-20h/týdně)

Nabízíme:

–Možnost učit se od profíků v oboru
–Pestrou práci v přátelském kolektivu
–Možnost s námi dlouhodoběji spolupracovat
–Kancelář v centru Pardubic
–Férovou odměnu 120 Kč/hod a možnost bonusů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová