Hledáte práci? Vyberte si z 560 otevřených pozic

Vedoucí pobočky

Popis pozice:

Jste technicky zaměřeným kandidátem a hledáte nové uplatnění? Máte manažerské zkušenosti a nevadí Vám přebrat zodpovědnost za svůj tým? Při své práci preferujete používání selského rozumu?
Pak čtěte dál…
… do zajeté, stabilní a perspektivní společnosti, která se zabývá silniční údržbou, hledáme šikovného kandidáta na pozici Vedoucího pobočky v Pardubicích!

Náplň práce:

– zodpovědnost za hladký průběh realizovaných zakázek
– vedení pobočky po organizační a ekonomické stránce
– zodpovědnost za pracovní týmy a jejich výsledky
– komunikace se zákazníky
– osobní kontakt s významnými klienty
– správa skladu materiálu a technického vybavení
– zodpovědnost za hospodaření pobočky

Profil kandidáta:

– SŠ (stavební či jiné technické)
– praxe na manažerské pozici
– technické nadání a myšlení
– selský rozum
– znalost práce na PC
– řp. B
– zodpovědný přístup a pečlivost

Nabízíme:

– velmi dobré pracovní podmínky
– nadprůměrné finanční ohodnocení (fixní i bonusová složky)
– flexibilní pracovní dobu
– vysokou míru samostatnosti
– služební automobil, mobilní telefon
– rodinné prostředí a férového šéfa
– práci ve stabilním odvětví a s moderní technologií

Nástup dle dohody!
Místo výkonu práce: Pardubice
Zaujala Vás nabídka? Pak mě neváhejte kontaktovat a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Česká Republika
Telefon: +420 727 807 686